Sportaway Soylor на Nathan Runaway Packable Runner Sailor Blue

Sportaway Soylor на Nathan Runaway Packable Runner Sailor Blue

DEN 879.84

Достапност

Ставете ја оваа торба во вашата носење и користете ја кога ви треба. Оваа пакувачка торба е одличен додаток на вашиот дневен живот во теретана или вашите светски патувања - удобно и удобно кога ви треба, и спакувана кога не. Со внатрешното одделение на мочниот меур и скриената цевка порта, можете да го пополните во движење за да можете да тргнете на која било последна минута или покачување - без разлика каде сте. Дизајн на елегантен пакет. Внатрешен оддел за складирање / мочен меур. Бришење бесплатни ленти што можат да се возат со нула отскокнување.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката