Многу Портокалова Померанска Внатрешна Или Надворешна Подлога

Многу Портокалова Померанска Внатрешна Или Надворешна Подлога

DEN 2.33

Достапност

Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27 со специфични Померански уметнички дела од раса. Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 18х27 е од колекцијата Богатства На Каролина Многу Кучиња. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 18 инчи на 27 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Оваа Врата е од Категоријата На Производи На Кучиња На Каролин. Надворешна Подлога за Добредојде или Тепих за Влез 18 инчи На 27 инчи Акција Назад Почувствувана Подна Подлога / Тепих / Декоративен Килим Што Е Направен и . Внатрешен Или Надворешен Тепих 18х27. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Филц и Гумена Подна Подлога од Богатствата На Каролина. Совршен за употреба како тепих за трем, надворешна кујнска подлога, подлога за влезната врата, внатрешна подлога за врата или надворешна врата. Померански подароци, померански колекционерски предмети.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката