10kt жолто злато кубна цирконија и ја создаде рубин приврзокот, ланец 18

10kt жолто злато кубна цирконија и ја создаде рубин приврзокот, ланец 18

DEN 928.00

Достапност

Ажуриран класичен додаток на која било гардероба, овој 10kt злато создаде приврзок од рубин срце во изработен во 10 кт жолто злато и е совршен додаток за секој ден. Приврзокот доаѓа со ланец исполнет со злато од 18 "со затворач за пролетен прстен за безбедно и удобно вклопување. Секој приврзок доаѓа во кутија со подароци што ги прави совршени за сите подароци што даваат прилики, вклучувајќи родендени, Денот на мајката, Денот на в Valentубените, Божиќ или само за да се лекувате себеси Изработено во 10kt жолто злато. 18 "Злато исполнет ланец со затворач на пролетниот прстен. Доаѓа во прекрасна кутија за подароци совршено за сите прилики за подароци. Создаде Руби.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката