Украси домашен комплет за постелнина со 4 парчиња

Украси домашен комплет за постелнина со 4 парчиња

DEN 687.84

Достапност

Декорен домашен комплет со 4 парчиња сет на комфор, се одликува со везени медалјони кои излегуваат од врвот на богатите богати и меки шампањски бои. Апликацијата за златна лента додава уште еден слој на детали и вредност на изгледот. Обврзните бургундски детали на прирабницата и креветот делуваат како рамка за креветот. Завршете го овој изглед со Colette Euro Sham и декоративни перници (продадени одделно). Aftorn Home Colette 4-парчиња постелнини удобни сет : сет на кралицата вклучува : 92 "x 96" утеха, 20 "x 26" срамни пар и 60 "x 80" кревети со 15 "капка. Кинг сет вклучува : 110" x 96 " Удобник, 20 "x 36" срамни пар и 78 "x 80" кревети со капка 15 ". Кал Кинг сет вклучува : 110 "x 96" Утех, 20 "x 36" срамни пар и 72 "x 84" кревети со капка од 15 ". 100 проценти полиестерска конструкција и полнење. Машината што се мие.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката