HuggleHounds Mascot Knottie Plush Dog Toy - Американска академија за воздухопловни сили Гир Фалкон, голем

HuggleHounds Mascot Knottie Plush Dog Toy - Американска академија за воздухопловни сили Гир Фалкон, голем

DEN 1.33

Достапност

Оваа официјално лиценцирана НЦАА американска академија за воздухопловни сили Плишана играчка за кучиња комбинира квалитет на ugglehounds со колегиумско лиценцирање за вистински родител на духови миленичиња. Универзитетот Huggle Hounds е нова класа на играчки со миленичиња брендирани од училиштата со сите наши вообичаени статуси, стил и спас на целосен приказ. Сите јазли се направени со ексклузивна технологија Tuffut, трајна трислојна обвивка однатре што останува мека и лукава однадвор. Оригинални јазли : Нашата плетена, полнета играчка е дизајнирана за сериозно ангажирање на време на игра за вашето кученце! Заколените екстремитети се совршени за вашето кученце да џвака до содржината на нивното срце и да ја олесни играта за кучиња од сите големини . груби и тешки : сите јазли се направени со нашата ексклузивна технологија Tuffut, трајна трислојна обвивка однатре што останува Мека и кукаво однадвор. Тие се дизајнирани да застанат на груба игра без да се распаѓаат. Истекната забава : Knotties се карактеризираат со неколку стратешки поставени пискавци за да го задржат вашето домашно милениче со часови на крајот. Gyr Falcon : Оставете го вашето кученце да го покаже својот дух на денот на играта со овој 15 "висок x 9" широк играч на длабоки кучиња. Летај соколи на теренот! да бидат покриени со слабо и други непожелни работи. Нашите 100% везени јазли можат безбедно да се измиваат на ниска температура и сушени од сушење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката