Чудо девојки на нација велур пријатна пулвер худи, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација велур пријатна пулвер худи, големини 4- & плус

DEN 2.00

Достапност

Донесете на есен! Cozy Velor Hoodie од Wonder Nation е ултра мека и супер удобна, сè што сака во врвот и повеќе! Исклучиво на. Прикачен аспиратор. Долги ракави со ребрести трим. Ребрести полите; Prontеб на предната торбичка. Ултра мека; Опуштено вклопување. 94% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велур пуловер Худи за девојчиња од Wonder Nation.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката