Мираж Миленичиња Производи Кожа Кристал Куче Јака, Црвена, Л

Мираж Миленичиња Производи Кожа Кристал Куче Јака, Црвена, Л

DEN 222.40

Достапност

Тука Е Мираж Пет Патент Скапоцен Камен Мираж Јака Големина 24, одличен избор од Нашите сите куче јаки & Каишки предмети. Ова Е Патент Скапоцен Камен Мираж Јака Големина 24. Овој патентен скапоцен камен мираж е одличен класичен предмет за јаки и поводници од нашата колекција додатоци и облека за миленичиња по намалена цена што не можете да ја пропуштите. Тоа е сосема нов предмет што ви испраќа добро спакувани. Неговите димензии се 4.00000000 " х 4.00000000". Мираж Миленичиња Патент Скапоцен Камен Мираж Јака Големина 24 Нови. Јаки за кучиња и Каишки. Сите Јаки И Поводници за Кучиња еден од најдобрите избори за вредност.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката