Lifeивотот е добар боксерски боксерски боксери, 3-пакет

Lifeивотот е добар боксерски боксерски боксери, 3-пакет

DEN 159.68

Достапност

Сметајте на целодневна удобност кога ќе започнете со животот е брифинзите на боксерот на Гуд. Изработени во мешавина од памук, овие боксери се супер меки, поддржувачки и совршен избор за сето тоа. Погодното три пакувања ви заштедува пари и гарантира дека секогаш ќе имате пар подготвени да одите. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. сет вклучува : три пара брифи за боксери. Fit : Опремена, нудејќи целосна покриеност. Затворање : стајлинг за влечење; Еластично лого на половината. Карактеристики : мува од торбичка; Супер-мек; Додадено истегнување за целодневна удобност. Машки боксерски брифинзи 3-пакет од животот е добро.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката