Дво парчен костим за капење на осип на чуда за девојчиња од дама бубачки, UPF 50+, големини 5-8

Дво парчен костим за капење на осип на чуда за девојчиња од дама бубачки, UPF 50+, големини 5-8

DEN 2.67

Достапност

Женска моќ! Симпатична чудесна бубамара со двојни костими за капење, дното на бикини со краток ракав за осип на ракав за незапирлив стил. Бонус : Вградена заштита од UPF 50+. Сет со двојно костими за капење. Осип чувар : екипаж; кратки ракави; графички однапред. Крајни : влечење на стајлинг; еластична лента за половината; печатење на точки; наредени. Времето Елементи : Овој костим за капење нуди заштита од 50+ . © чудесна бубамара, сите права се задржани. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени. Чудесен гарда за лефинг со двојна костим за капење за девојчиња.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�