Време и време платформа за жени Еспадрил

Време и време платформа за жени Еспадрил

DEN 3.33

Достапност

Овие слајдови со стапало на време и Tru се конструирани со горни, прилагодливи ленти за прилагодување, сите што седат над удобно подножје. Лесно за носење и стилски, лизгајте ги со фармерки, шорцеви или здолништа. Удобно стапало. Метални токи. ПУ Горна. Трим на плута. SR Outsole. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�