Студената индустрија Фестивна зимска гном со детали за празник „мир“ дизајниран од Андреа Тачиера

Студената индустрија Фестивна зимска гном со детали за празник „мир“ дизајниран од Андреа Тачиера

DEN 0.33

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Андреа Тачиера.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката