Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 472.48

Достапност

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co. Овие широки чизми за теле се одликуваат со врвни велур на велур, со слаби шахти кои истакнуваат акценти на големиот круг на токи. Дизајн на тркалезни пети и современи клин -потпетици го комплетираат изгледот. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката