Детско место за девојчиња за бебиња и мали деца со кратки ракави со кратки ракави, големини 12months - 5T

Детско место за девојчиња за бебиња и мали деца со кратки ракави со кратки ракави, големини 12months - 5T

DEN 271.84

Достапност

Детско место за девојчиња за бебиња и мали деца со кратки ракави цветни и цврсти пилиња и ленти со ракави плетени со 3 пакувања машина за миење ладно нежно циклус миење со како бои само не-хлорно белило кога е потребно суво суво ниско ладно железо кога е потребно, не железо декорација/ Лого. Црвени/сини стилови - dazzle_polyester_100% сив стил - jaquard_polyester_100% . Повлечете ги еластичните шорцеви на половината. Ставете го спортското лого на полите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката