Живописен живот полиестерно виножито одење кучиња, розова

Живописен живот полиестерно виножито одење кучиња, розова

DEN 113.92

Достапност

Пинк за печатење на розово виножито од живописен живот, медиум со големина. Вашето кученце ќе биде говорот за прошетка во паркот за кучиња додека тие го носат ова симпатично тело за печатење на виножито. Наменето за максимална удобност за време на сите ваши прошетки, овој прицврстувач на стилот на елек има прстен "d " прикачен на задниот дел над симпатичниот мал 3Д лак со малку rhinestone во средина. Прилагодливото затворање на кука и јамка лесно ја зема оваа температура од. Кучињата со тежина од 20 до 50 килограми со градите од 20-27 инчи, како Beagle и Standard Poodle, ќе најдат дека оваа температура е совршено вклопување. Само чисто место; Не измијте. Отстранете ја нечистотијата и дамките со блага вода со сапуница и лежете рамно за да се исуши. Не за употреба со затворање на вратоврска. Нашите производи се специјално направени со една цел на ум, гледајќи го вашето домашно милениче во најдобар случај. Со најразлични придонеси дизајнирани да ги одржуваат животните здрави, среќни и енергични, живописен живот се издвојува како бренд што навистина го става вашето милениче на прво место. Ако од која било причина вие или вашето домашно милениче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе го замениме или Да ви ги вратат парите. За прашања, јавете се на 1-877-307-2192 или посетете. Порака за тело за печатење со розово виножито : Средна средна големина. Од живописен живот. Симпатична розова розова винато за печатење на виножито со 3Д лак . меко, удобно вклопување : тука нема груби рабови или метални токи. Само кадифен мекост и заоблени рабови и рамни споеви наоколу. За повеќето кучиња од 20 до 50 килограми : одговара на повеќето кучиња помеѓу 20-50 bs, како што се Beagle, стандардна пудлица. Расите на кучиња се само водич, проверете дали го измерите вашето кученце за најдобро вклопување . Затворањето на куката и јамката е прилагодливо : за кучињата со градите на градите помеѓу 20-27 инчи. Заоблената тока за совпаѓање за стил и удобност : Пластичната тока со брзо ослободување е заоблена против вратот на вашето куче. Д прстен за дополнителна безбедност : метал Д прстен на задната страна на прицврстувачот за лесна приврзаност за поводник. Само чисто место : Не бели, лежеј рамно на суво.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката