Гаранималс бебе девојчиња Твил и тексас шорцеви од руфли, 3 пакувања

Гаранималс бебе девојчиња Твил и тексас шорцеви од руфли, 3 пакувања

DEN 0.33

Достапност

Подготвени, поставени .. шорцеви! Триото на симпатични шорцеви од garanimals ја одржува девојчето кул, удобно и подготвено за летна забава! Исклучиво на. Вклучува три пара шорцеви. Затворање на копчињата со поштенски мува; Полу назад еластична лента за половината. Две предни џебови. Трим на Руфл. 98% памук/2% спандекс; Деним шорцеви : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Гаранималс со три пакувања и тексас шорцеви за девојче.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката