Оксфорд бебето Монтаук се менува со топер, фарма на фарма

Оксфорд бебето Монтаук се менува со топер, фарма на фарма

DEN 1759.84

Достапност

Создадете топла и добредојдена расадник со колекцијата Монтаук од Оксфорд Бебе. Колекцијата Монтаук може да се пофали со волшебниот стил на рустикална фарма, додека одржува највисок квалитет и безбедносен стандард во индустријата. Мебелот е изграден од најдобрите цврсти шуми и фурнири кои помагаат да се фати неговиот прекрасен дизајн . Претворете ја облеката со 3-фигура на Оксфорд Бебе Монтаук во станица за менување на бебето со додавање на овој стилски менување Променливиот топер вклучува хардвер за монтирање на задниот дел од облеката, не оставајќи визуелно оштетување. Како што расте вашето дете, извадете го менувањето на врвот и облеката лесно преминува во пространа, самостојна облека за дете. Промена на подлогата се продаде одделно . Колекцијата Монтаук од Оксфорд Бебе карактеристики : 4-во-1 кабриолет креветче, 3-фигура фустан, менување на топер, железничка пруга за кревет за деца и комплет за конверзија на целиот кревет. Сите парчиња колекција се продаваат индивидуално. Достапно во прекрасна фарма куќа сива боја и бела завршница на штала. Промена на монтирање на топер во Оксфорд бебето Монтаук со 3-фигура. Сместува подлога за промена на стандардната големина. Вклучен хардвер за монтирање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката