Мега брендови Мега Блокс играат музички воз

Мега брендови Мега Блокс играат музички воз

DEN 351.84

Достапност

Краток опис не е достапен EGA1028 Карактеристики Материјал : пластика. Railwayелезничката тематика ќе инспирира часови на имагинативна игра како едноставен притисок на магацинот за чад започнува електронскиот воз околу патеката. Веднаш возот почнува да се движи, патувачката музика почнува да свири и вистинските звуци на возот Чуг и свирче околу патеката. 20 парчиња градба на железничка пруга. Користете : играчка. Тип на производ : Сетови на сценографии. Материјал : пластика. Електрично : Електрично. Опсег на возраст : 18 - 36 месеци/3 - 5 години/5 - 8 години/8 - 12 години/12 години и повеќе. Пол : Момче. Димензии Севкупна тежина на производот : 3 фунти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката