Topperscot By Boelter Brands NHL го предводеше украсот на снежникот, Бостон Бруинс

Topperscot By Boelter Brands NHL го предводеше украсот на снежникот, Бостон Бруинс

DEN 207.84

Достапност

Оставете го ова воведено украсот на снежникот да ги осветли срцето и дома. Овој мал снежен човек е висок 3,5 инчи и е украсен со тимска графика. Овој украс на снежникот е спортувајќи тимско лого Дедо Мраз, џемпер, знак и фан рака на број 1. Неговото симпатично мало лице е возбудено да виси на вашето дрво или да седне на вашата мантија, вклучена, шалтер или биро. Topperscot By Boelter Brands NHL LED украс на снежен човек, Бостон Бруинс : ЛЕР Снежнички украси стои 3,5 ". Декориран со тимска графика. Прави одличен подарок. Потребна е 1 LR44 батерија (вклучен). Предупредување : Задушување на опасност - мали делови. Не за деца под 3 години под 3 години.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката