Страничен пресек на Дерек срце Јуниор

Страничен пресек на Дерек срце Јуниор

DEN 319.68

Достапност

Инстант облека. Инстант успех. Одликувајќи се со ласкави исечоци на страна со исечена широка нога, Derek Hearts Side Cutout Sumpsuit ќе ве натера да се вратите повеќе за цела сезона. Шик изглед за секоја пригода, овој скок е совршен за недела во недела и изгледа исто толку добро за саботата навечер. Супер-мека ткаенина обезбедува долготрајна удобност каде и да сакате да ја носите. Материјал : 95% полиестер/3% метален/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : Стил на влечење. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : странични исечоци; широка нога. Страна затемби за сечење за помлад од Дерек срце.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката