Машка влечка на Луис

Машка влечка на Луис

DEN 1.67

Достапност

Луис е класично преземање на лизгачот на возачот. Стилот на Лофер и издржливото TPR дното му даваат класичен изглед од вашиот просечен влечки. Велур горниот. Поставка за овци. Меморија од пена. Издржлива надворешна плоча на TPR.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката