Машки печатени 7 пливање стебла со истегнување

Машки печатени 7 пливање стебла со истегнување

DEN 0.67

Достапност

Овие зачудени шорцеви за пливање лесно го комплетираат вашиот изглед на базенот во кој има кул, привлечни обрасци. Совршено за поставките на плажа или задниот двор за време на сезоната на скара, овие шорцеви за пливање се направени во мека ткаенина со малку истегнување за да се движат со вас кога сте во или надвор од водата. Еластична половината помага да се обезбеди додадена удобност со вртење на вртење за прилагодливост. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 90% полиестер/ 10% спандекс. Нега на ткаенина : Машинска миење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката