Burkehaven метални странични маси на отворено, сет од 2, бели

Burkehaven метални странични маси на отворено, сет од 2, бели

DEN 639.84

Достапност

Чувајте го расположението светло и расположението на вашиот декор на отворено е уште посветло со совршен тренер. Со елегантна, модерна структура на буриња и шуплива рамка, секоја крајна маса е одличен тренер на постојниот мебел на отворено, совршен за држење послужавник со закуски или свеж стомна лимонада. Во рамките на секоја странична маса се одликува со разигран дизајн на цветно железо со мавта, што го прави овој сет одличен за секоја област што има потреба од нешто ново. Burkehaven метални странични табели на отворено, сет од 2, бели : Вклучува : две (2) странични табели. Материјал : железо. Повеќе опции за завршување. Потребно е собрание. Големи димензии : 16,50 инчи длабоко x 16,50 инчи широк x 20,75 инчи високи. Капацитет на тежина : 14 фунти. Мали димензии : 12,25 инчи длабоко x 12,25 инчи широк x 18,00 инчи високи. Капацитет на тежина : 8 фунти.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката