Традиционална област килим ориентална бела дневна соба лесна за чистење

Традиционална област килим ориентална бела дневна соба лесна за чистење

DEN 3136.00

Достапност

Оваа област килим има филигран медалјонски дизајн со нежни нијанси и потресен изглед. Цветни мотиви се испреплетуваат за шармантна презентација. Ги подобрува фармата, излитена шик, француска земја и многу други стилови. Вакуум на поставување на висок куп, водејќи сметка за да се избегне кавга, особено на рабните рабови. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Место чисто со вода кога е потребно. Традиционален килим од 8x10 подрачје (7'10 '' x 10'2 '') Ориентална бела дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поткрепа на јута што е природно изработен издржлив материјал. Прекрасен традиционален стил со примарна бела сенка. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на ниски куп за да ги отстраните остатоците, водејќи сметка за да се избегнат расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката