Моите Омилени Работи Мешаат-Способност Матрици

Моите Омилени Работи Мешаат-Способност Матрици

DEN 2.33

Достапност

Моите Омилени Работи Матрици За Мешање : Можете да сликате, прскате, магла, шприц, воздушна четка, сунѓер, лавра, маска и многу повеќе тие ќе работат на различни површини, вклучувајќи картон, платно, плута, иверица, ацетат и ткаенинаовој пакет содржи една матрица од 6" х 6" Овие Матрици Со Способност за Мешање ќе бидат суштинска состојка во изработката на хартија и мешаните медиумски проекти од овој момент напред.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката