Летна табела за менување, еспресо

Летна табела за менување, еспресо

DEN 1.67

Достапност

Летната табела за менување на санки во стил е изработена од цврсто дрво со прекрасна нетоксична завршница. Едноставната, но силна конструкција е дизајнирана со безбедност во умот. Две отворени полици за потребите на вашето бебе. Безбедносна лента и вклучена е 1 "подлога.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката