Црвена Кап Машка Изведба Со Долги Ракави Плус Кошула За Продавници Со ТЕХНОЛОГИЈА НА НАФТА БЛОК

Црвена Кап Машка Изведба Со Долги Ракави Плус Кошула За Продавници Со ТЕХНОЛОГИЈА НА НАФТА БЛОК

DEN 271.52

Достапност

Дизајнот, перформансите и технологијата се здружуваат за да ја направат оваа крајна работна кошула. Покриените прилепувања ги одржуваат работните места во боја и другите проекти заштитени, додека мрежестите шипки на пазувите обезбедуваат зголемен опсег на движење и дишење. Ткаенината на оваа работна кошула со долги ракави е завршена со технологија За Блокирање Масло, дизајнирана да одбие некои од најтешките гаражни течности. Флексните панели за истегнување на оваа кошула нудат подобрена подвижност и дишење, додека мрежестите шипки за пазувите даваат зголемен опсег на движење и дишење. На врвот со специјализирани џебови за гради и џеб за комунални услуги, оваа кошула за продавници е секогаш на висина на задачата. Ексклузивната Технологија На Маслени Блокови ги одбива најтешките авто течности, вклучително и маслото, одржувајќи ги кошулите да изгледаат понови подолго; Ексклузивната Ткаенина Рипстоп е лесна и дише, но 75% посилна од обичните ткаенини за работна облека; флексните панели за истегнување нудат подобрена подвижност и дишење; мрежестите шипки На Пазувите обезбедуваат зголемен опсег на движење и удобност при дишење; Покриените прилепувања ги чуваат заштитените работни места во боја - дел од колекцијата на грижи-бесплатна работна Облека.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката