Џејсон Алдеан Дуксер На Екипажот Унизе Пуловер Со Долги Ракави Улична Облека Женска Машка Облека

Џејсон Алдеан Дуксер На Екипажот Унизе Пуловер Со Долги Ракави Улична Облека Женска Машка Облека

DEN 1.00

Достапност

Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74 см тоа е помало од големината НА САД.Ве молиме изберете 1-2 големина нагоре. Материјал : 100% Полиестер. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Машина За Перење. Дуксер во секојдневен стил погоден за секојдневно носење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката