Огледало Компатибилен Со 2006-Хонда Граѓански Левата Страна На Возачот светлина текстура Кул-Vue

Огледало Компатибилен Со 2006-Хонда Граѓански Левата Страна На Возачот светлина текстура Кул-Vue

DEN 388.00

Достапност

СПЕЦИФИЧНОСТ НА ПРОИЗВОДОТ Автоматско Затемнување : Без Автоматско Затемнување Откривање На Слепи Точки : Без Функција За Слепа Точка Вградено Сигнално Светло : Без Сигнално Светло/Завршница : Тип На преклопување Со Лесна текстура : Работа Со стакло Што Не се преклопува : Рачно Стакло Загреано : Потсетување На Не-Загреана Меморија : Без Меморијапроизвод Одговара : Вклучено Е Директно Светло За Лопатка : Без Продадено Светло За Локва : Продадено : Продадено ИНДИВИДУАЛНОПРЕПОРАЧАНА Употреба : Огледалата За Замена На Ое Се Вашите Најприфатливи Огледала за Замена На Ое и Тие се Произведени од Најквалитетни Материјали Отпорни на Корозија за Да Ги Издржат сите видови временски услови. Кул Вуе е специјализиран за производство на огледала за сите изработки и модели на возила; Нашите огледала минуваат низ ригорозни временски услови, замав и тестирање на вибрации за да бидете сигурни дека добивате огледала со највисок квалитет. Поддржан од 1-годишна ограничена Гаранција за Кул Вуе-Не можете да погрешите Со Огледалата На Кул Ву!Брановите линии на Огледалните Очила не треба да се користат за да се идентификуваат Загреаните Огледала бидејќи се повеќе и повеќе понови апликации повеќе не ставаат бранови линии на загреани огледала.Компатибилен со следниве возила : Забелешки : 2-Врата, Купелокација : Возач Страна година(и) Направи Модел Трим 2009-2011 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Л 2008-2011 Хонда Граѓански ДХ-Г 2006-2011 Хонда Граѓански ДХ, ЕКС, ЛХ, Сиво Број : 76250 SVAA01 ZA. Број на врската : HO1320224. Размена На Дел Број : 76250 SVAA01 ZA HO1320224.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката