Комплет За Инсталација на Воланот грант Одговара на 72 - Лув Пикап одговара изберете: 1972-ШЕВРОЛЕТ ЛУВ

Комплет За Инсталација на Воланот грант Одговара на 72 - Лув Пикап одговара изберете: 1972-ШЕВРОЛЕТ ЛУВ

DEN 2.67

Достапност

Комплет За Инсталација На Воланот За Инсталација На Воланот; Мат Црна; Не Е Дизајниран За Возила со Воздушно Перниче или Телескопска Колона Или Радио Контроли/Контроли За Крстарење Монтирани на Воланот;КАРАКТЕРИСТИКИ : Комплетни Чекор По Чекор Инструкции За Фрлање Хабови Вклучени 5 Хардверски Мат Црни Парчиња За Украсување овој опционален центар за палка е достапен за врвен изглед од високата класа и е наменет да се користи на местото на адаптерот 4004 и стандарден центар. Грант е снабдувач на ниво 2 на автомобилската индустрија за оригинална опрема и оригинален снабдувач на опрема за морската индустрија. Одделение 5 Хардвер. Грант, исто така, има поврзани производствени капацитети Во Италија и Азија. Вклучено со центарот за палка е машински, високо полиран алуминиумски центар за палка со шема од пет завртки, чекор-по-чекор инструкции за инсталација и капаче за центар на амблемот, испорачано без лого и содржи вдлабнатина од амблем од 1,5 инчи. Во 1962 година го претстави првиот Грант Волан за дина кабриолет и брзо додаде волани за автомобилскиот резервен пазар. Грант отсекогаш нудел иновативни производи, производи со фин квалитет, карактеристичен стил, цврста вредност и широк избор на дизајни за да ја изразите вашата индивидуална личност. Фабриката Матаморас е сертифициран објект ИСО/ ТС. Со текот на годините, понудата На производи На Грант се состоеше од комплети за ремонт на моторот, клипни прстени, влошки за пружини на вентили, системи за палење и безбедносни шлемови. Грант Производите имаат автомобилско наследство кое започна во 1922 година со основањето на Компанијата За Грантови од Гери Грант. Нашите најнови производи вклучуваат проширена понуда на волани и Стајлинг Прстени за опремени возила со воздушни перничиња. Грант отсекогаш нудел иновативни производи, производи со фин квалитет, карактеристичен стил, цврста вредност и широк избор на дизајни за да ја изразите вашата индивидуална личност. Денес Грант произведува комплетна линија на сопствени волани и додатоци. Фабриката Матаморас е сертифициран објект ИСО/ ТС. Комплет За Инсталација На Воланот Комплет За Инсталација На Воланот; Мат Црна; Не Е Дизајниран За Возила со Воздушно Перниче или Телескопска Колона Или Радио Контроли/Контроли За Крстарење Монтирани на Воланот; КАРАКТЕРИСТИКИ : Комплетни Чекор по Чекор Инструкции. Денес Грант произведува комплетна линија на сопствени волани и додатоци. Грант работи две модерни фабрики Во Глендејл, Калифорнија и Во Матаморас мексико. Вклучени Се Фрлени Центри./Моторни куќи. Погледнете го упатството за апликација за комплет за инсталација за повеќе информации. Во 1962 година го претстави првиот Грант Волан за дина кабриолет и брзо додаде волани за автомобилскиот резервен пазар. Грант, исто така, има поврзани производствени капацитети Во Италија и Азија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката