Лилгиј Нови Секси Жени Чипка Боди Секси Долна Облека Комбинезон Долна Облека Секси Чипка Долна Облека Во Собата За Канцелариски Бизнис

Лилгиј Нови Секси Жени Чипка Боди Секси Долна Облека Комбинезон Долна Облека Секси Чипка Долна Облека Во Собата За Канцелариски

DEN 335.84

Достапност

Жените Мода Секси Долна Облека Униформа Искушение Мрежа Ноќница Боди информации За Производот : Материјал : Најлон Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зимски Стил : Секси стил : Комплет За Долна Облека Како да се мие : Ладно Место За Миење Раце : Меден Месец, брачна ноќ, Забава за долна Облека,облека за спиење, Денот на Вљубените.Пакет : 1 ПАРЧИЊА Боди ( без танга) Детали : ако сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете да купите поголема големина.Различни монитори имаат мала хроматска аберација. Не ми пречи.Кога спиете дома, можете да почувствувате comfortable.It се препорачува рачно миење со температура на водата од околу 30 степени. Нови Секси Жени Чипка Боди Секси Долна Облека Комбинезон Долна Облека Секси Чипка Долна Облека Во Собата За Канцелариски Бизнис. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката