Меки Летни Пижами За Жени Домашен Костум Сатенска Камизола Летни Шорцеви Тенки Двослојни Ноќници За Жени Меки Плус

Меки Летни Пижами За Жени Домашен Костум Сатенска Камизола Летни Шорцеви Тенки Двослојни Ноќници За Жени Меки Плус

DEN 2.67

Достапност

Нов домашен костум сатен камизол пижами женски летни шорцеви тенки дводелни комплети. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 130гр. големина На Пакетот : 25х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : S Биста : 86cm/33.86" Половината : 66cm/25.98" : 97cm/38.19" Должина : 30.5 cm/12.01" Долна Должина : 18cm/7.09"Големина : M Биста : 91cm/35.83" Половината : 70cm/27.56" : 102cm/40.16" Должина : 32cm/12.60" должина на дното : 19см/7.48"големина : л биста : 98см/38.58" половината : 76.5 см/30.12" : 110см/43.31" должина : 33.5 См/13.19" должина на дното : 20.5 см/8.07"големина : xl биста : 105см/41.34" половината : 83см/32.68" : 118см/46.46" должина : 35см/13.78" должина на дното : 22см/8.66" памучна Облека за Спиење За жени пижами. летни пижами за жени. пижами сетови за жени меки плус големина шорцеви. женски пижами поставува плус големина. женски ноќници секси удобен.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�