Компатибилен канон 2662B001AA Црниот тонер кертриџ за ImageClass LBP7200CDN, LBP7660CDN, MF8350CDN, MF8380CDW, & MF8580CDW

Компатибилен канон 2662B001AA Црниот тонер кертриџ за ImageClass LBP7200CDN, LBP7660CDN, MF8350CDN, MF8380CDW, & MF8580CDW

DEN 2.33

Достапност

Заштедете уште повеќе со нашиот компатибилен кертриџ за ласерски тонер. Овој список содржи 1 2662 B001 AA Црна ласерска тонер кертриџ. Зошто да платите двојно повеќе за името на брендот Канон 118 кертриџ кога нашите компатибилни материјали за печатач даваат одлични квалитетни резултати за дел од цената? Затоа, зачувајте сега и заштедете уште повеќе! Оваа ставка работи во печатачите на Canon Image Class : LBP7200 CDN, LBP7660 CDN, MF8350 CDN, MF8380 CDW, & MF8580 CDW. Забележете, оваа ставка ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. LD © Компатибилен Канон 118 / 2662 B001 AA Црниот тонер кертриџ за Image Class LBP7200 CDN, LBP7660 CDN, MF8350 CDN, MF8380 CDW, & MF8580 CDW.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката