Каролини Богатства 8675DDDM Желка Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства 8675DDDM Желка Јадење Сушење Мат, 21

DEN 0.67

Достапност

КАРОЛИНИ Богатства 8675 DDDM Желка Јадење Сушење Мат, 14 x 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Желка уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е Од Каролини Богатства Наутички категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката