Skechers работат машка Нампа Гротон отпорна на чевли за лизгање

Skechers работат машка Нампа Гротон отпорна на чевли за лизгање

DEN 479.84

Достапност

Работете попаметно и поудобно во Skechers Работа опуштена Fit® : Nampa - Groton Sr. Овој дизајн отпорен на лизгање се одликува со мазна синтетичка горна горната горната боја со усогласена меморија за пена Skechers. • Надзола за влечење отпорна на лизгање со отпорност на масло • Мемориска пена Skechers ™ Пузнавачка отстранлива удобност влошка • Опуштен дизајн на Fit® за пространа удобна вклопување • мазна синтетичка кожа горната со стил на лизгање. Отпорен на лизгање. Отпорен на лизгање.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката