Гербер момче со кратки ракави со кратки ракави

Гербер момче со кратки ракави со кратки ракави

DEN 240.00

Достапност

Нашите каросерии за One Sies® се совршени за да се мешаат и да се совпаѓаат со омилените панталони, шорцеви, додатоци и многу повеќе! Секој од нив е дизајниран со проширување на деколтето на рамото на скут и со високо-позиционирано дното на дното за лесно вклучување/исклучување. Имавме најважни работи независно сертифицирани со Стандард 100 од ОЕКО-Текс, за да не мора да се грижите за штетните материи во гардеробата на вашето бебе. Овој пакет вклучува пет каросерии за бебиња со црна и сива шема на бои со уметност за кампување. Гербер бебе момчиња со кратки ракави, каросерии, 5 -пакувања, прееми - 24м. Вклучува пет каросерии со кратки ракави. Телови за тела може да се носат самостојно или слоевит за да одговараат на секоја пригода . Направено со супер мека, ткаенина од памучно ребро, што е лесна и нежна на кожата на вашето дете . црна/сива шема на бои со 3Д-апликација, печатење на екранот и печатење на екранот и печатење на екран и екран и печатење на екран и екран и екран печатење и екран печатење и екран печатење и печатење на екран и екран и печатење на екранот и екранот Уметноста за кампување со вез. Карактеристики што можат да се прошират деколте на рамената на скутот и прилепувањата со висока позиција за полесни промени. Број на сертификација OEKO-Tex : Стандард 100 од OEKO-TEX #16.HIN.94317 HOHENSTEIN HTTI www.oeko- /Standard100. Ткаенина : 100% памучно ребро. Машинско миење / сушење суво. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката