Чипс од компири од котел, разновидност на морска сол и торби за снек од jalapeno Оз, КТ

Чипс од компири од котел, разновидност на морска сол и торби за снек од jalapeno Оз, КТ

DEN 3.00

Достапност

Земете разновиден пакет торби со индивидуална големина на вашите омилени чипови за компири од котел : Јалапено и морска сол. Разновидното пакување од 10 е совршено решение за семејството, или за кога сакате малку сорта во вашата закуска. Брендот со котел пребарува високо и ниско за неспорна извонредност на компирот. Утврдено да не се наруши беспрекорна, добрина на добрината, овие убавици се готват, кожи, една серија во исто време до златно. Секој го сака вкусот и трошката на овие селекции, без разлика дали е зачинета на Јалапено или само бакнеж со сол. Чипчињата со компири од котел се вкусни затоа што се направени од автентични рецепти. Нашиот зачинет jalapeno и нашата морска сол ги спаруваат совршените зачини со голем вкус на компир. Потребни се прилично високи стандарди за да се постигне неверојатна криза и вкус на чипови за бренд на котел - квалитетни состојки прават разлика. Подгответе се за одличен вкус и отворете торба со неспорно вкусен чипс од компири од котел. Полица-стабилна/амбиент. Индивидуална големина : разновидна пакет од 10, 1-унца торби чипови, совршени за дома или на одење. Два одлични вкусови : Јалапено и морска сол. Чипчиња од котел : Овие чипови од компири имаат задебелен вкус и срдечна, криза од котел. Нашето природно ветување : Не-ГМО проект потврден, овластен без глутен. Автентични рецепти : Направени со квалитетни состојки. Вкусно погодно : Нахранете ги сите свои желби во секое време со чипови од компир од котел. Полица-стабилна/амбиент.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката