Исечете го женскиот печатен фустан за обвивка од мрежа

Исечете го женскиот печатен фустан за обвивка од мрежа

DEN 0.67

Достапност

Непосредниот фустан за завиткување на Scoop дава варли благодарение на слаткиот римски полите и драматичните ракави на блузон - драмата усовршена. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. хитови над коленото. Вишок V-вратл; Завитка силуета. Долги блузонски ракави со еластизирани манжетни. Странична вратоврска; Руфл полите; печатење на сите. 96% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Фустан за завиткување на мрежи за печатење на лажички за жени. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката