Тајни богатства за прилагодување на каишот за жени

Тајни богатства за прилагодување на каишот за жени

DEN 271.84

Достапност

Опуштете се и одмотајте, купувајте или спијте во тајните богатства, четкана од праска, плетена хемија. Скоканото деколте со деликатно пом-пом го обликува вашето лице, лесната силуета А-линија го прави секој потег задоволство. Ултра мазна и четкана, мека течност поли/распон ткаенина се драпи на вашите криви, а широките еластични прилагодливи ленти обезбедуваат удобно и ласкаво вклопување. Уживајте во кул ноќно спиење или салон покрај базенот. Погледнете го опсегот на отпечатоци и бои што се достапни за вашата гардероба. Одлично за патување затоа што е машина за перење и без брчки! Тајните богатства женски и жени плус плетена хемија.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката