Сакајте ги моите ленти за ленти, 4pk

Сакајте ги моите ленти за ленти, 4pk

DEN 0.67

Достапност

Оваа лента за Washi е совршена за употреба на кој било од вашите хартиени проекти. Сакајте ги моите ленти со лента за миење, 15мм x 10m, 4pk : Овој пакет содржи четири ролни од 15мм x 10m на лента за миење. Достапно во најразлични дизајни, секоја се продава одделно. Увезени.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката