Чувар на вратата на ланецот за приватност

Чувар на вратата на ланецот за приватност

DEN 3.33

Достапност

Хипер тешка 4-1/2 внатре. Одлично за куќа или стан. За приватност и гледање надвор без целосно отворање на вратата. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација. Одлично за куќа или стан. За приватност и гледање надвор без целосно отворање на вратата. Хардвер за монтирање вклучен за лесна инсталација. Направено од челик.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 472.48

Покажете го вашиот омилен стил во чизми за клинки од клин од Brinley Co Овие широки чизми за теле се одликува�