Ѕид Налепници Цртан Филм Мали Пчелни Ѕидни Налепници Декоративна Позадина За Детска Градинка Детска Соба Декорација

Ѕид Налепници Цртан Филм Мали Пчелни Ѕидни Налепници Декоративна Позадина За Детска Градинка Детска Соба Декорација

DEN 0.33

Достапност

Опис. Ова е пчела шема ѕид налепница за детска соба. Направено со врвен материјал, безбеден и дурабел. Лесно се отстранува без да остави лепливи остатоци. Лесно лепење на стаклото, ѕидот, огледалото, вратата или која било мазна површина што ја сакате. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : пвц. - Големина : околу 85 х 25 х 0,1 см. / 33.46 х 9.84 х 0.03 инчи. - Фина изработка со атрактивен изглед. - Цртан филм мал пчелен модел дизајн, изглед и мода. - Добро ќе ја украси вашата дневна соба, детска соба. - Се однесува на секоја мазна и чиста површина, како што се стакло, ѕид, огледало, плочка. - Лесен за нанесување, само излупете и залепете. Фина изработка со атрактивен изглед. Цртан филм мал пчелен модел дизајн, изглед и мода. Добро ќе ја украси вашата дневна соба, детска соба. Се однесува на секоја мазна и чиста површина, како што се стакло, ѕид, огледало, плочка. Лесно за нанесување, само излупете и залепете.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката