БУСМАН ЦБЦ20ХБ

БУСМАН ЦБЦ20ХБ

DEN 3.33

Достапност

Овој 10-32 студ-монтирање прекинувач карактеристики САЕ тип јас автоматски ресетирање за апликации до 14 Волти попречно заградата го прави монтажа лесно. Купер БУСМАН ЦБ - 20 Автоматско Ресетирање На Прекинувачот, 20 Засилувач : 1 автоматски циклус на ресетирање или континуирано ресетирање додека не се поправи дефектот. Одлично за домови. Лесен за употреба.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката