- ПРО Мс Издувен Колектор Заптивка Сет Одговара избери: 1983-ФОРД РЕНЏЕР, 1984 - ФОРД БРОНКО ВТОРИ

- ПРО Мс Издувен Колектор Заптивка Сет Одговара избери: 1983-ФОРД РЕНЏЕР, 1984 - ФОРД БРОНКО ВТОРИ

DEN 179.68

Достапност

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран за опкружување за поправка на запечатување. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Ги содржи сите дихтунзи и заптивки за отстранување и замена на издувниот колектор.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката