Разновиден Од Бестар 86 Комплет За Складирање Во Бело

Разновиден Од Бестар 86 Комплет За Складирање Во Бело

DEN 1.67

Достапност

Велејќи дека имате простор во вашиот плакар ќе биде потценување откако ќе го инсталирате Разноврсна Од Бестар 40853 86 во. Класичен Комплет За Плакари. Ова издржливо поставување на свињи од честички има привлечно обликување и прекрасна меламинска завршница по ваш избор која е отпорна на изгореници, дамки и гребнатини. Прилагодувањето е речиси неограничено со вклучените единици за складирање на овој комплет, комплети за фиоки и разновидни прачки и полици совршени за организирање на нешто од колекционерски предмети до електроника и постелнина за спални соби до вашата гардероба. Димензии : 85.8 W x 20d x 85 H во. Изработени од ламинирани честички одбор. Изберете од достапните завршетоци. Се состои од 25-во. единица за складирање со 3 фиоки, единица за складирање, основна единица и мост. Трајни 0,75-во. полици со изгореници, гребење и дамки отпорни заврши меламин. Завршено со атрактивно обликување. 25-во. единицата за складирање има 2 фиксни и 4 прилагодливи полици за да го максимизирате вашиот простор. Жица grommet i.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката