Хадсон Бејби Унисе Кадифен Комбинезон, Кампување, 2Т

Хадсон Бејби Унисе Кадифен Комбинезон, Кампување, 2Т

DEN 1.33

Достапност

Хадсон Бебе плишаните комбинезони се удобни и пријатни за надворешно и внатрешно носење. Нашите плишани комбинезони имаат забавни 3д дизајни со качулка, совршени за време на игра, време на приказна, Ноќта на Вештерките и забави. Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, нашите комбинезони прават без врева, лесно искуство со облекување. Забавни дизајни СО качулка ОД 3д животни на кадифен комбинезон. Направено со 100% кадифен ткаенина. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен кадифен комбинезон.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката