Нулум Гвинет плетенки граници во затворен простор на отворено, 9 '12', сина мулти

Нулум Гвинет плетенки граници во затворен простор на отворено, 9 '12', сина мулти

DEN 3.33

Достапност

Во Нулум се стремиме да го направиме одличен дизајн прифатлив, а нашата нова колекција на килими за перење го прави токму тоа. Овие прекрасни, машински печатени килими доаѓаат во само едно парче, со привлечни печатени дизајни во неверојатно мек и елегантен куп. Направени од одржливо извори на рециклирани синтетички влакна, тие се совршени висококвалитетни, ниско одржување, еколошки додаток во вашиот дом. Нулум Гвинет плетенка граници затворен/килим на отворено. Машински плетенки. Направено во Кина. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Нема поддршка. Поставување : затворен/отворен. Препорачани простории : спална соба, трпезарија, дневна соба, внатрешен двор / отворено, ходник, канцеларија, кујна, влез.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката