Бесплатно склопување на ракав за женски ракав за ракави

Бесплатно склопување на ракав за женски ракав за ракави

DEN 239.84

Достапност

Среќен е ден! Врвот на ракавот на бесплатниот склоп на ракави е тука. Овој супер-мек француски стил Тери го одржува вашиот обичен изглед полиран, удобен и тренд. Исклучиво на. Материјал : 60% органски памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : редовно. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на мафини. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Пријатна и мека француска ткаенина Тери. Women'sенски врвен ракав на врвот од бесплатно собрание.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката