Пилот прецизен V тркалачки топка стапчиња за стапчиња, дополнителна фино точка, црна, брои

Пилот прецизен V тркалачки топка стапчиња за стапчиња, дополнителна фино точка, црна, брои

DEN 1.00

Достапност

Секогаш бидете во точка со прецизно премиум тркалачко пенкало. Неправилна изведба за ултра мазно, подобрување на ракописот, искуство со прецизно пишување. Прецизно комбинира исклучително мазно мастило за пишување на пилотот, премиум метални акценти и иконски изглед за навистина софистицирано искуство за пишување. Прецизно е идеално за оние кои се воодушевуваат во деталите и навистина уживаат во супериорните перформанси за пишување. Големина на точката : 0,5 мм; Тип на точка : Дополнителна казна; Боја на мастило (и) : црна; Тип на пенкало : тркалачка топка; 10 брои. Пилот прецизни V5 тркалачки топка пенкала. 10 пенкала по пакет. Дополнителна фино, врв за пишување 0,5 мм дава прецизна, чиста линија секој пат. Патентирана технологија за прецизна точка и уникатна формула со течно мастило даваат непречено, без прескокнување. Видливото снабдување со мастило покажува колку мастило останува. Класичен, опфатен дизајн на барел. Прецизен е американскиот број 1 продаден бренд за тркалачки топка.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката