Зимски чизми на ладно предно момче

Зимски чизми на ладно предно момче

DEN 638.88

Достапност

Овој разноврсен чизми за ладно време е одличен за сите прилики со обезбедување дополнителна топлина и надворешна плоча специјално дизајнирана за влечење. Најлон горниот. Отстранлив лагер за пена. Преден патент. Влечење на влечење.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката