Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со сина дремска зона, сет од 4

Едноставно маргаритка 18 18 салфетки со сина дремска зона, сет од 4

DEN 0.67

Достапност

Сурфање нагоре! Доведете ја радоста на летото во вашиот дом со едноставно салдо -салфетки со сина дремна зона од нашата колекција од нашата колекција на сурфање, песок и море. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете светла и среќна вибрација на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Со оваа колекција на дизајни, продолжете ја релаксацијата на летниот одмор во текот на вашиот украс во текот на целата година. Едноставно маргаритка 19 „x 19“ Зона Зона Зона за печатење : Едноставно, но сепак елегантно 19 “салфетки за крпа доаѓаат во сет од 4. Идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.


Декларирани спецификации

Комплементите на стоката